KONST / Litografier / Färglitografi 10928069
*
nr 1092 8069
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Färglitografi, Karin Dahlin (f. 1975), 26/90, bladets mått: 44x32
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 februari 2017
kl 20:22:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/2 11:11:00
1
200 kr
27/2 19:46:35
2
200 kr
27/2 19:46:35
1
200 kr (Budbetjänt)
27/2 19:52:28
2
300 kr
27/2 20:09:31
1
350 kr
27/2 20:12:01
2
400 kr
27/2 20:16:42
1
Vinnande bud
27/2 20:17:58
2
500 kr
27/2 20:17:58
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karin dahlin litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Karin Dahlin
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Läs om budbetjänten
nr 1092 8069
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Färglitografi, Karin Dahlin (f. 1975), 26/90, bladets mått: 44x32
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 februari 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 26/2 11:11:00 | 1 | 200 kr |
| 27/2 19:46:35 | 2 | 200 kr |
| 27/2 19:46:35 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 27/2 19:52:28 | 2 | 300 kr |
| 27/2 20:09:31 | 1 | 350 kr |
| 27/2 20:12:01 | 2 | 400 kr |
| 27/2 20:16:42 | 1 | Vinnande bud |
| 27/2 20:17:58 | 2 | 500 kr |
| 27/2 20:17:58 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karin dahlin litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



